از ثبت نام تا ارسال صورتحساب به سامانه مودیان کنارتان هستیم

اطلاعات بیشتر

راهکار دورکاری اوراش

از دیدگاه جغرافیایی، کاربران و ذینفعان اطلاعات نرم افزارهای یکپارچه مالی در برخی شرکت ها و سازمان ها ناگزیر هستند تا از خارج سازمان نیز به اطلاعات مالی دسترسی داشته باشند. برای این منظور گروه نرم افزاری اوراش، راهکاری بسیار کاربردی و موثر را برای مخاطبین و کاربران خود مهیا نموده است.

این راهکار محصولی است طراحی شده بر اساس تکنولوژی HTML و Image Compression که با توجه به این که از پروتکل RDS ویندوز استفاده می کند، نصب و راه اندازی آن را نسبت به محصولات مشابه راحت تر بوده و کاربری آن نیز آسان است.

نرم افزار اوراش تحت ویندوز بوده و در حقیقت این راهکار به شما کمک می کند تا با کمترین هزینه، امنیت بالا و به آسانی، نرم افزارهای تحت ویندوز را به نرم افزارهایی قابل اجرا بر روی همه مرورگرها تبدیل کنید و به راحتی میتواند مانند نرم افزارهای تحت وب از نرم افزارهای تحت ویندوز استفاده کنید.

 

سرویس دورکاری برای چه شرکت ها و افرادی کاربرد دارد؟

  1. شرکت هایی که گستردگی عملیات جاری آنها پراکندگی جغرافیایی دارد.
  2. نیاز به گزارش گیری برای مدیران دورکار
  3. ارتباط نمایندگی ها و شعب با دفتر مرکزی
  4. شرکت هایی که بدنبال کاهش هزینه های فعالیت حضوری پرسنل هستند.
  5. شرکت هایی که فارغ از محدودیت های جغرافیایی در عملیات تصمیم سازی و تصمیم گیری نیاز به اطلاعات لحظه ای دارند.
  6. دسترسی به اطلاعات لحظه ای به نرم افزار برای رسیدگی و نظارت توسط شرکت های خدمات مالی طرف قرارداد با شرکت
  7. ارتباط با مخاطبین به منظور تکمیل فرم های ارتباطی

 

شرایط و سخت افزار مورد نیاز سرویس دورکاری

نیازمندی های مربوط به راه اندازی این سرویس بر اساس شرایط موجود در سازمان هدف نعیین می شود و متغییر است. برخی عوامل تاثیر گذار جهت در اختیار داشتن این سرویس به شرح زیر می باشد:

  • - امکان سنجی زیر ساخت های سخت افزاری
  • - نرم افزارهای جانبی که از منابع سخت افزاری سرور استفاده می کنند
  • - نحوه ی استفاده سازمان از سیستم سرور

 

پیش نیاز پیشنهاد

اینترنت مناسب + IP Static
هارد دیسک SSD
Router Microtik RB951b or Up
سیستم عامل Windows Server 2016 Or Up
تعداد کاربر CPU / RAM (حداقل)

تا 5 کاربر Intel Core i5 / 8GB
تا 20 کاربر Intel Core i7 / 16GB
تا 50 کاربر Intel Core i7 - Xeon / 32-64GB
بیش از 50 کاربر مشاوره و استعلام

 

سوالات متداول

سرویس دورکاری اوراش با روش تحت وب (web based) انجام می شود؛ در این روش یکی از سیستم های سخت افزاری سازمان باید به صورت سرور پیاده سازی شود؛ این سیستم در زمان هایی که سازمان نیاز به سرویس دهی دارد، باید روشن و به اینترنت پایدار و مناسب متصل باشد.

بله؛ سطوح و ماژول های امنیتی این سرویس اگر به درستی پیاده سازی شود و کانفیگ و تنظیمات امنیتی و نکات ایمنی توسط استفاده کننده رعایت شود؛ تا بیش از 90% از بروز حملات جلوگیری خواهد شد. (البته در نظر داشته باشید؛ امنیت یک موضوع نسبی است و تقریبا هیچ سیستمی غیر قابل نفوذ نیست؛ اما استفاده از تدابیر امنیتی، خطر و ریسک را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد)

ارایه دهنده راهکارهای ابری نرم افزاری، سخت افزار و تجهیزات فنی لازم را از قبل تهیه کرده و شما نیازی به خریداری سخت افزار نخواهید داشت و همچنین موضوع نگهداری و امنیت اطلاعات 100% به عهده ارایه دهنده سرویس خواهد بود، این سرویس ها معمولا به صورت اجاره ای و در قالب فروش اشتراک ماهانه/سالانه عرضه می گردد.

سرویس دورکاری اوراش بر روی سرورهای سازمان شما نصب خواهد شد در نتیجه موضوع امنیت و نگهداری اطلاعات به عهده شما خواهد بود. این امکان وجود دارد تا شما نصب برنامه اوراش را بر روی سرورهای موجود در دیتاسنترهای معتبر انجام دهید تا هم موضوع امنیت، سرعت و نگهداری از اطلاعات را دیتاسنتر بعهده گیرد و هم ریسک این موضوع را از سازمان خارج کنید.

برای دریافت مشاوره خرید این محصول و یا نحوه پیاده سازی و کانفیگ های امنیتی و استعلام زیرساخت های مناسب مورد نیاز می توانید با شرکت در تماس باشید.