افزونه چاپ چک پیشرفته

چک، یکی از اسناد اعتباری و مالی مهم و با ارزش در تجارت امروز به شمار می رود، بخش عظیمی از مبادلات مالی براساس صدور چک ها انجام می پذیرد. سهولت انتقال پول با حجم زیاد امنیت نسبی و شرایط خاص چک باعث شده است که بسیاری از افراد از این اوراق اعتباری برای رفع رجوع امور مالی خود استفاده نمایند. با تمام محاسن و قابلیت هایی که چک در خود دارد، "امنیت" چک یکی از موضوعاتی است که همیشه برای صادر کننده آن حائز اهمیت است، جعل چک، دستکاری در جزئیات و مواردی از این دست، باعث ایجاد مشکلاتی عدیده برای صادر کنندگان چک می شود و از دغدغه های افرادی است که معاملات و فعالیت های تجاری خود را با این اوراق انجام می دهد . موضوع دیگری که در صدور چک حائز اهمیت می باشد "خوانا بودن" متن نوشته شده بر روی چک می باشد، با توجه به گستردگی دست خط افراد و گاها" خوانا نبودن برخی از آنها، مشکلاتی هم در این زمینه به وجود می آید.

 

امکانات

- چاپ چک با خط نستعلیق و سایر قلم های دلخواه
- امكان چاپ روی انواع چک های قدیمی و جدید (چک های صیاد)
- امکان نصب قالب های آماده ی چک از درون برنامه به کمک نصب کننده قالب اینترنتی
- امكان تغيير مكان مطالب و عناوين چاپي چك به صورت دلخواه و کاملا Drag & Drop
- امکان تعيين اندازه و نوع قلم جهت عبارات روي چک به صورت مجزا
- تبديل خودكار مبلغ و تاريخ به حروف
- چاپ حروفي مبلغ به ريال و تومان
- امكان چاپ پرفراژ نگاتیو/ساده بر روي چك
- امکان چاپ چک به دو صورت عمودي و افقي
- امکان چاپ چک بدون تاریخ

 

برای جلوگیری از خطاهایی که ممکن است در نوشتن چک صورت گیرد با باعث خط خوردگی شود شما میتوانید از افزونه چاپ چک استفاده کنید. با استفاده از این امکان تمامی چک های شما به صورت صحیح تنظیم ,و چاپ خواهد شد.

در افزونه چاپ چک شما در محیطی کامل گرافیکی و با قابلیت Drag & Drop می توانید جابجایی ها لازم را انجام دهید و همچنین نوع فونت، رنگ و سایز قلم را به دلخواه خود تغییر دهید و ذخیره کنید.

خیر. این افزونه با همه چاپگرها سازگار می باشد و همچنین چاپگرهای تخصصی چاپگر را نیز پشتیبانی می کند، ولی ما چاپگرهای چندکاره را برای چاپ چک توصیه نمی کنیم. چاپگرهای سوزنی و رنگی از نظر امینی چاپ گزینه های بهتری برای کار هستند.

خوشبختانه تصویر چک تمامی بانک ها در برنامه قرار دارد و اگر قالبی تغییر کند و یا بانکی اضافه شود امکان دانلود و نصب قالب همان بانک به صورت مجزا در برنامه وجود دارد و نیازی به طراحی آن توسط کاربر نیست.