افزونه پیامک رسان

در عصر جدید اغلب کار ها با تلفن همراه انجام می شود و بررسی (چک کردن) لحظه ای آن نسبت به دیگر روش های ارتباطات مانند ایمیل آسان تر است بدین سبب ارسال پیامک یک روش تبلیغاتی مقرون به صرفه است که اغلب با بازخورد مثبتی از سمت مشتریان همراه است. در سیستم هابی فروشگاهی ارسال پیام تبلیغاتی به مشتریان برای اعلام تخفیفات و جذب آنان  و یا در سیستم های  مالی ارسال پیام های حاوی اطلاعاتی همچون مانده حساب مشتری و سررسید چک هایشان امکان مهمی به شمار می رود.

ما شاهد این هستیم که تمامی بانک ها این امکان را در اختیار سپرده گذارانشان قرار میدهند که بتوانند گزارش مختصری از نوع تراکنش و مانده ی لحظه ای حسابشان از طریق پیامک کوتاه داشته باشند و  همچنین اکثر فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای از این قابلیت برای جذب مشتری و تبلیغات استفاده می کنند، موارد ذکر شده در فوق نمونه های ملموس  کاربرد سامانه پیامکی است.

در نرم افزار آرمون چنین امکانی در قالب افزونه ی پیامک رسان ارائه شده است که میتوانید با استفاده از شماره ای که در اختیارتون قرار میگیرد و یا پیامک رسان ( شماره همراه خودتان ) پیغام خود را ارسال نمایید.
این افزونه امکان ارسال پیامک زماندار  و تهیه ی گزارشی از پیام های ارسالی و دریافتی در اختیارتان قرار میدهد؛ همچنین شما قادر خواهید بود الگو های پیام هایتان را تعریف نمایید و در زمان معین از آن ها استفاده کنید.

 

با فعال کردن این افزونه، شماره خطی در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت و منوی جدیدی با نام پیامک رسان به لیست منوهای موجود در نرم افزار آرمون اضافه می شود که شامل زیر منو های ارسال پیامک، ارسال پیامک زماندار ، لیست پیامک های ارسالی و دریافتی، لیست پیامک های ارسالی زماندار ، الگو های ارسال پیامک و ... می باشد.
از این پس کاربر نرم افزار حسابداری آرمون قادر خواهد بود به لیستی از مشتریان با استفاده از الگو های از پیش تعریف شده، به صورت عادی یا زماندار پیامک ارسال نمایید.
در حال حاضر علاوه بر قسمت های فوق می توان در فاکتور فروش به منظور اطلاع مشتری از خرید انجام شده بلافاصله بعد از ثبت فاکتور ارسال پیامک خودکار انجام شود و یا و گزارش حسابها به جهت یادآوری مانده حساب افراد می توان از این امکان استفاده نمود و به زودی به قسمت های دیگر نرم افزار نیز افزوده خواهد شد.

خطوط تبلیغاتی، خطوطی هستند که با آنها اقدام به ارسال پیامک می نمایید و به شهر ، محدوده و ... پیامک ارسال می کنید. خطوط خدماتی، همان خطوط تبلیغاتی هستند با این تفاوت که شما باید از آنها به عنوان خط اطلاع رسانی های خاص یا مهم استفاده نمایید و متن پیامک های شما جنبه تبلیغاتی نداشته باشد. 
خطوط تبلیغاتی قابلیت ارسال پیامک به کسانی که پیامک تبلیغاتی خود را غیرفعال کرده اند را ندارند ، زیرا این اشخاص قانونا اعلام کرده اند که تمایلی به دریافت پیامک های تبلیغاتی ندارند.

در صورتی که مخاطب شما پیامک های تبلیغاتی خود را بسته باشد، و خط ما نیز جهت ارسال پیامک قابلیت ارسال پیامک خدماتی را نداشته باشد، پیام شما تحت هیچ شرایطی از این خط به مخاطب نخواهد رسید. بنابراین برای اینکه شما بتوانید پیامک تان را به دست مشتری برسانید ناگزیر فقط می توانید از خطوط GSM استفاده کنید و هیچ گزینه ای نمی تواند بهتر از خط موبایل شخصیتان باشد.
ما این امکان را در افزونه پیامک رسان قرار دادیم که با نصب رایگان نرم افزار پیامک رسان اوراش بر روی تلفن همراه اندرویدی، شما قادر خواهید بود از طریق خط خود برای مشتریانتان، پیامک هایتان را ارسال نمایید.

نکاتی وجود دارد که باعث برتری سامانه ی پیام کوتاه بر ارسال پیام با مودم GSM می شود. از جمله زمان بر بودن ارسال پیام با مودم که این تاخیر در ارسال سبب تاثیرات منفی بر تبلیغ شما می شود و یا محدودیت ارسال SMS در روز می باشد؛ چرا که سیم کارتهای مربوط به اپراتورهای ایران دارای محدودیت ارسال هستند و روزانه مجاز به ارسال ۱۵۰۰ پیام می باشند.