از ثبت نام تا ارسال صورتحساب به سامانه مودیان کنارتان هستیم

اطلاعات بیشتر

داستان اوراش

گروه نرم افزاری اوراش فعالیت خود را سال ۱۳۸۸ آغازنمود و درابتدای فعالیت خود اقدام به تولید نرم افزارهای کاربردی جهت امور حسابداری ویژه بنگاه های اقتصادی نمود. گام بزرگ در راستای توسعه فعالیت های شرکت، تولید محصولی تخصصی مطابق با استانداردهای حوزه تخصصی مالی و حسابداری بود که در دستور کار قرار گرفت. برای این منظور کار گروه حرفه ای متشکل از صاحبنظران با سابقه مالی و کارشناسان متخصص برنامه نویسی و بانک های اطلاعاتی تشکیل شد. در نهایت تحلیل و طراحی و پیاده سازی محصولی جامع با عنوان سیستم یکپارچه مالی اوراش تولید شد. این محصول همچون موجودی زنده در حال رشد و تکامل می باشد. به روز بودن محصول مطابق با استداندارد ها و دستورالعمل های روز و از سویی پویایی و متعطف بودن در استقرار بروزترین ویژگی آن است. هر یک از بخش های ذکر شده فوق بر اساس چشم انداز و اهداف سازمان فعالیت های خود را زیر نظر مدیر واحد مربوط انجام می‌دهد. با توجه به نوع فعالیت شرکت و ماهیت خدماتی بودن آن، خط مشی و سیاست های کلان شرکت، در جهت تولید محصولی با حداکثر کیفیت و ارایه خدمات پشتیبانی مطلوب جهت کسب بالاترین سطح رضایتمندی مشتریان است.از نقطه نظر استراتژی تولید محصول، تحلیل و پیاده سازی نرم افزار بر پایه فرآیندهای مالی موجود در بنگاه های اقتصادی در نظرگرفته شده است از این رو محصولات به گونه ای طراحی شده است که حداکثر انعطاف پذیری جهت استقرار در شرایط گوناگون را دارا باشد.

چشم انداز

امروزه اعداد در جهان حرف اول را میزنند، ما به دنبال انتقال درک بالاتری از اعداد به مدیران بنگاه های اقتصادی هستیم تا در پس افتخار آفرینی هایشان در این مرز و بوم، نام اوراش نیز بدرخشد.

بیانیه ماموریت

ما مقیاس جهانی را با بینش، کیفیت و درک داخلی ترکیب میکنیم تا خدمات نرم‌افزاری مالی و حسابداری را که برای تحقق جاه طلبی های خود نیاز دارید به شما ارائه دهیم.

ارزش ها
1
اصل اول

پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای

در سازمان ما اولین اصل تعامل و احترام متقابل به مشتریان و همکاران، رعایت اصول اخلاقی، انسانی و ارزشهای فردی است.

2
اصل دوم

رعایت اصل امانت داری

ما امانت دار و رازدار اطلاعات و داده های مشتریانمان هستیم.

3
اصل سوم

ارتقاء سطح دانش مخاطبان

ارتقاء سطح دانش حوزه حسابداری دغدغه همیشگی ماست، که با برگزاری رویدادهای متنوع آموزشی و انتشار محتوای به روز در این حوزه به آن عامل هستیم.

4
اصل چهارم

کار تیمی

اوراش، مخلوق تلاش ها و فعالیت های شبانه روزی یک تیم حرفه ای و متعهد است که در سفری درخشان برای خدمت به مشتریان با هم همسفر گردیده اند.

5
اصل پنجم

ریسک پذیری و نوآوری

همه چیز از ریسک پذیری و نوآوری ما ريشه می گیرد، ریسک پذیری یکی از مهمترین دارایی های متخصصین ماست و ادغام آن با نوآوری شگفتی آفریده است.

شعار ما

اوراش؛ فراتر از یک نرم افزار حسابداری

اوراش 1400 در یک نگاه

۲۰۰ متر توسعه فیزیکی دفتـر شـرکت
افــزایش بیش از ۱۰ نفـر در توسعه منابع انسانی سازمان
برگزاری ۵ همایش و رویــــدادتخصصـی
%۹۴ رضایتمندی و ارتقاء سطح کیفی پشتیبانی
%۷۳ بهبـود مستمـر سطح کیفی محصولات
برگزاری بیش از ۳۵۰۰ نفر ساعت جلسات مهـارت آموزی پرسنـل
%۶۵ توسـعه بـازار و گسترش شبکه ی کاربران
%۶۰ توسعـه درتوليـد محتــوای کاربردی و تخصصی درفضای مجازی
ارتباط فعال بادانشگاه ها و مـراكـز آمـوزش عـالـي