راهنمای دریافت کد فعال سازی

 

ویدیو آموزش دریافت کد فعال سازی

 

شما می توانید نسخه آزمایشی محصول خریداری شده را از مرکز دانلود دریافت نموده و بر روی سیستم مورد نظر نصب نمایید و سپس به صورتی که در ادامه توضیح داده می شود، اقدام به فعال سازی آن نمایید.

دریافت رمز نصب نسخه آزمایشی

کاربر گرامی، ضمن تشکر از شما جهت استفاده از محصولات اوراش، جهت فعال سازی محصولات خریداری شده، ابتدا از طریق بخش ورود به سایت (شکل 1) [گزینه ورود به حساب کاربری] وارد صفحه‌ی کاربری خود شوید.

شکل 1

در صفحه کاربری بر روی گزینه بسته‌های من => دریافت کد فعال‌سازی (شکل 2) کلیک کنید تا به صفحه‌ی مربوطه هدایت شوید. (شکل 3)

شکل 2

شکل 3

در ادامه نرم‌افزار اوراش را اجرا نمایید و از طریق منوی راهنما=>فعال‌سازی (شکل 4)، شناسه کاربری خود را یادداشت نمایید.

شکل 4

مجدد به صفحه فعال سازی در وب سایت مراجعه نمایید و بر روی دکمه [دریافت کد فعال‌سازی] کلیک نمایید تا پنجره (شکل 5) برای شما نمایش داده شود. در این قسمت، شناسه کاربری که در مرحله قبل یادداشت کرده بودید را وارد نمایید. در صورت نیاز می توانید برای شناسه خود توضیحات مورد نظر را درج نمایید. در انتها برای دریافت کد فعال ساز بر روی دکمه [دریافت کد فعال ساز] کلیک نمایید. کد فعال ساز به شما نمایش داده خواهد شد.

شکل 5

برای فعال‌سازی نرم‌افزار کافیست کد فعال‌سازی تولید شده را در نرم‌افزار وارد نمایید، برای انجام این عملیات ابتدا نرم‌افزار اوراش را اجرا نمایید و از طریق منوی راهنما => بر روی گزینه فعال‌سازی کلیک کنید و کد دریافتی را در قسمت کد فعال سازی را وارد نمایید و در نهایت بر روی گزینه تایید کلیک کنید، پس از تایید نرم افزار به صورت خودکار بسته خواهد شد، آن را مجدد اجرا نمایید و از استفاده از آن لذت ببرید.

(051) 36 10 99 00 , (021) 88 36 95 30 - 1

مشهد ، چهار راه فرامرز عباسی، پاساژ دهقان

پست الکترونیک : info [@] Orash.ir

عضویت در خبرنامه

بالا